همه محصولات
کلید واژه ها [ 5 steel floor lock casters ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
30 کیلوگرم ظرفیت چرخ های قرمز چرخان رزوه ای ساقه سبک چرخش پی وی سی ترمز جانبی
| نام محصول: | چرخ های قرمز با ظرفیت 30 کیلوگرم با ساقه رزوه ای چرخاننده ترمز جانبی کارخانه کاستورهای پی وی سی چین |
|---|---|
| سبک:: | ساقه کاستورهای پی وی سی قفل گردان سبک |
| سایز چرخ:: | 5cmx2.03cm |
چرخهای نرم 2.5 اینچی چرخهای چرخشی نور سر چرخشی پی وی سی کاستورهای پیچ و مهره سمت سوراخ پیچ
| نام محصول: | 2.5 اینچ چرخ های نرم پیچ و مهره های چرخشی سوراخ جانبی قفل نور شرکت کاستورهای PVC در چین |
|---|---|
| سبک:: | قفل کناری سوراخ پیچ و مهره کاستورهای پی وی سی سبک |
| سایز چرخ:: | 6.5 در 2.5 سانتی متر |
چرخ های کاستور گردان PVC 6 اینچی محافظ کف مشکی
| نام محصول: | آج پی وی سی مشکی صفحه 6 اینچی روی کاستورهای متوسط گردان با هسته pp |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط |
| رنگ چرخ:: | سیاه + سفید |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
داربست نایلونی 8 اینچی چرخ های داربست ساقه بلند فولادی جامد چرخ داربست ارتفاع قابل تنظیم
| نام محصول:: | داربست نایلونی 8 اینچی چرخ های داربست ساقه بلند فولادی جامد چرخ داربست ارتفاع قابل تنظیم |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | قرمز |
| جنس چرخ:: | نایلون |
ماشین آلات لاستیکی قابل تنظیم با ظرفیت حمل از 100 تا 300 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
|---|---|
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
| تمومش کن: | ساقه زینتی اندود/رزوه دار |
فینولیک صنعتی Casters پلی اورتان چرخ نوع Expandable ساقه نصب 1-4 اینچ عرض چرخ
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگذاری رولر های صفحه ای مواد دایم نیلونی برای کاربردهای سنگین
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | سفید + خاکستری |
| مواد براکت: | نایلون |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
قطر چرخ فلز پلیک 3 اینچ مناسب برای تولید و اهداف مهندسی در صنایع مختلف
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |

