همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
چرخ های چرخدار لاستیکی سنگین با چرخ های بدون علامت و ظرفیت بار 100 کیلوگرم
| رنگ: | مشکی/آبی/سبز |
|---|---|
| نوع آج: | بدون هیچ علامتگذاری |
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
چرخهای چرخدار چرخدار سنگین 100x50 میلیمتر چرخهای صفحه چرخشی 4 اینچی، لاستیک هستهای آهنی مشکی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار چرخدار 4 اینچی 100x50mm |
|---|---|
| سبک:: | کاستور لاستیکی آهنی 100 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
ماشین آلات لاستیکی سنگین برای کاربردهای صنعتی
| نوع: | چرخاننده / ثابت / چرخ ترمز |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
چرخ های چرخدار لاستیکی سیاه رنگ نرم نارنجی با ظرفیت حمل 100 تا 300 کیلوگرم و چرخ های انعطاف پذیر برای کار سنگین
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
چرخ ها چرخ لاستیکی سنگین قطر 8 اینچ ارتفاع 125 میلی متر
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
واحد چرخدار لاستیکی سفارشی وزن 4kg 5kg گزینه های رنگ سیاه آبی سبز کامل برای جابجایی تجهیزات و صنعتی
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |

