همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 237 محصولات.
تخت تخت صفحه 350 کیلوگرم ظرفیت 125 میلی متر 5 اینچ فنر سفت و سخت کاستور
| نام محصول: | چرخ های چرخ دستی WBD 5 اینچ 350 کیلوگرم ظرفیت حرارتی مقاوم در برابر حرارت برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صفحه مقاوم در برابر حرارت 5 اینچ |
| قطر چرخ:: | 5 " |
زینک سیاه پوشانده شده 1-3/4 اینچ قابلمهای فرنیچر مدل نصب ساقه رشته دار
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| نوع نصب: | ساقه نخ دار |
| عمق کلی: | 1-3/4 اینچ |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
فینولیک صنعتی Casters پلی اورتان چرخ نوع Expandable ساقه نصب 1-4 اینچ عرض چرخ
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
با کیفیت بالا 4 اینچ سیاه PVC Casters دو بار بال حامل رشته دار ساقه متوسط وظیفه Caster
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 2-7/8 X 2-7/8 اینچ |
| شعاع چرخشی صفحه بالایی: | 3-1/2 اینچ |
تخت کار سبک نصب Casters چرخ TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت بار 2-4 اینچ قطر
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
4/5/6/8 اینچ Ball Bearing Swivel Rigid Locking Trolley Cart Wheels Threaded Stem Top Plate Mounted چرخ های چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
ماشین آلات صنعتی با نردبان های توپ و پایان ماندگار
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
نوع نصب صفحه بالا چرخ های صنعتی با محموله توپ دقیق و قفل چرخش
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
چرخ داربست های سخت برای حرکت صاف
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |

