همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 247 محصولات.
بدون علامت گذاری 350 کیلوگرم بارگیری چرخ های کاستور 10 اینچی با هسته آلومینیومی
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی 10 اینچی 350 کیلوگرمی با هسته آلومینیومی چرخان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی لاستیک آلومینیومی نوع اروپایی سنگین |
| سایز چرخ:: | 250 میلی متر |
لاستیک الاستیک 6 اینچ قفل کننده چرخ های چرخان ، ISO9001 لاستیک سخت لاستیک چرخ
| نام محصول: | کاستورهای سنگین لاستیکی الاستیک سیاه و سفید 6 اینچی گردان با قفل سفت و محکم طلایی pp |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی الاستیک pp |
| رنگ:: | طلا + مشکی |
286 پوند بارگیری ماشین های سنگین قفل شو ، چرخ های کرچک 150 میلی متری
| نام محصول: | 150 میلی متر قطر 286 پوند ظرفیت بار صفحه چرخان قفل کننده گرد و غبار لاستیکی چرخ ها |
|---|---|
| سبک:: | گرد و غبار می تواند با ترمز ریخته شود |
| قطر چرخ:: | 150 میلی متر |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
چرخ های ماشین سواری سنگین با 2.5 بولت سوراخ فاصله لاستیک / نایلون چرخ دار / سفت
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| فاصله سوراخ پیچ: | 2.5 اینچ |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
چرخهای چرخنده مبلمان با بلبرینگ، چرخهای PP نایلون TPR PU لاستیکی، مهندسی شده برای حرکت روان و ظرفیت بار سنگین
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
مبلمان چوبی و چوبی با رنگ های مختلف
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |

