همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty scaffolding wheels ] همخوانی داشتن 35 محصولات.
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
چرخ داربست های سخت برای حرکت صاف
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
چرخ اسکافلد بلبرینگ غلتکی 8 اینچی با عرض چرخ 50 میلیمتر برای کاربردهای سنگین
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
ظرفیت بارگذاری چرخ های داربست با صفحه پوشش زینک - ظرفیت بارگذاری 200-250kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخ چرخ داربست های اسپیل شده با فولاد برای حرکتی آسان و عملکرد پایدار
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
کاستورهای 5 اینچی پی وی سی توخالی چرخ دستی با ورق صلب با وظیفه متوسط
| نام محصول: | چرخ های چرخ دستی با هسته توخالی مشکی 5 اینچی پی وی سی مشکی ورق صلب چرخ های چرخ دار صنعتی ارائه دهندگ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پی وی سی مشکی متوسط |
| رنگ چرخ:: | سیاه |
OEM فولاد جامد ساقه نایلون داربست ها چرخ داربست صنعتی تنظیم پذیر
| نام محصول:: | چرخ داربست نایلونی ساقه فولادی جامد کاستور داربست ساقه رزوه ای قابل تنظیم OEM |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سفید |
| جنس چرخ:: | PA |

