همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |
ماشین آلات سنگین و فوق العاده سنگین با چرخ سیاه بهینه شده برای حرکت ماشین آلات سنگین و تجهیزات صنعتی
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
تخته نصب فوق العاده سنگین وظیفه Casters 4 X 4.5 اینچ اندازه صفحه 7.5 اینچ ارتفاع کلی ایده آل برای انبار
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
کار سنگین زینک رنگ دار چرخ دار با چرخ های پلی اورتان تا 837 پوند ظرفیت بار دو گلوله
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
چرخ های چرخدار لاستیکی سیاه رنگ نرم نارنجی با ظرفیت حمل 100 تا 300 کیلوگرم و چرخ های انعطاف پذیر برای کار سنگین
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
3 اینچ Stem Casters برای محیط های سنگین کار با ترافیک بالا
| قطر چرخ: | 3 اینچ |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ دقیق |
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

