همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
کاستورهای پلی اورتان 4 اینچ
| نام محصول: | 4 اینچ 132 پوند ورق ورق صفحه پیچ پیچ دار نایلون هسته pu متوسط وظیفه اروپایی نوع چرخ های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی نوع PU متوسط اروپایی PU |
| سایز چرخ:: | 100MM |
8 اینچ سوراخ پیچ و مهره آبی چرخشی لاستیکی صلب 400 کیلوگرمی ترموپلاستیک با ترمز
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی الاستیک گردان با سوراخ پیچ و مهره چرخ آبی با اندازه های مختلف با کارخانه ترمز چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی سوراخ پیچ لاستیکی الاستیک |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
200 میلی متر ورق سخت آلومینیومی هسته PU نایلون ریخته گری سنگین
| نام محصول: | دستگاههای 200 میلیمتری سخت و سخت آلومینیومی هستهای با هسته آلومینیومی PU Screwfix نایلون |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی ثابت پلی اورتان آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 200 میلی متر |
بلبرینگ بلبرینگ چرخان با هسته آلومینیومی 5 اینچی سیاه
| نام محصول: | بلبرینگ بلبرینگ چرخشی لاستیکی 5 اینچی سیاه و سفید هسته آلومینیومی اروپایی کارخانه کاستور چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی گردان لاستیکی سنگین آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ های چرخ های صنعتی سنگین 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت
| نام محصول: | 125x50mm 440LBS چرخ های لاستیکی سیاه بلبرینگ نوع ثابت چرخ های چرخ های صنعتی سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سفت و سخت لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 125x50mm |
کاستورهای ساقه رزوه ای 5 اینچی 200 کیلوگرمی با غلتک
| نام محصول: | قیمت کارخانه 5 اینچ چرخ آبی با ظرفیت 200 کیلوگرم کاستورهای لاستیکی الاستیک قفل کننده ساقه رزوه ای با |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی ترمز ساقه لاستیکی الاستیک |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
یاطاقان توپی 150 میلی متری چرخاننده پلی اورتان رنگ نارنجی
| نام محصول: | یاطاقان توپی چرخ PU نارنجی 150 میلی متری چرخاننده پلی اورتان تولید کنندگان چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی گردان پلی اورتان آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
کاسترهای سنگین 200x50 میلیمتری چرخهای سیاه جامد و صفحه گردان شیشهای پر از نایلون
| نام محصول: | 200x50mm چرخ جامد چرخ مشکی صفحه گردان شیشه ای پر شده از نایلون Heavy Duty Industrial Casters چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور نایلونی پر شده با الیاف شیشه |
| سایز چرخ:: | 200x50mm |
یاطاقان توپ دو چرخ دوقلوی جامد 10x2 اینچ فولادی فورج فوق سنگین
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی OEM چرخ دوقلوی دو چرخ جامد فولادی فورج شده فوق سنگین 10x2 اینچ |
|---|---|
| سبک:: | کاستور دو چرخ فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | نقره |
چرخهای نایلونی شیشه مشکی 100 میلیمتری ضد آب نوع ثابت چرخهای چرخدار صنعتی سنگین
| نام محصول: | چرخ کالسکه نایلونی شیشه مشکی 100 میلی متری ضد آب نوع ثابت چرخ های چرخ صنعتی سنگین فروش عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستر نایلون سخت شیشه ای |
| سایز چرخ:: | 100x50mm |

