همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
4 اینچ سیاه 100 کیلوگرم بارگیری کاستورهای متوسط برای میزهای نشیمن
| نام محصول: | چرخ های چدنی مشکی 4 اینچی چرخ دار متوسط برای میزهای نشیمن |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چدنی متوسط |
| رنگ چرخ:: | سیاه |
20 کیلوگرم بارگیری 40 میلی متر لاستیک های سبک مخصوص وظیفه ISO9001
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی سبک ترموپلاستیک خاکستری صفحه گردان 40 میلی متری با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک سبک |
| سایز چرخ:: | 40x16.3mm |
35 کیلوگرم بارگیری 65 میلیمتری کاستورهای گردان سبک با بلبرینگ ساده
| نام محصول: | صفحات بالای 65 میلی متری 77 پوند چرخ های چرخدار سفید روشن برای قفسه ها |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفید سبک |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ ساده |
کاستورهای پلی اورتان 200x50 میلی متر سنگین ISO9001
| نام محصول: | 200 میلی متر صفحه بالایی دو توپ بلبرینگ آهنی هسته سبز pu تقویت کاستورهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان PU سنگین |
| رنگ چرخ:: | سبز+سیاه |
125 میلی متر 550 پوند ظرفیت کاستورهای سنگین لاستیکی دو ترمز عمده فروشی
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| رنگ چرخ:: | مشکی + نقره ای |
لاستیک 150 میلی متر 510 پوند بارگیری کاستورهای سنگین با ترمز جانبی
| نام محصول: | 150 میلی متر 510 پوند صفحه اصلی چرخان از جنس لاستیک هسته ای کاستورهای سنگین با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ x2 اینچ |
3 اینچ عرض 3300 پوند گنجایش پلی اورتان فوق العاده سنگین
| نام محصول: | 6 اینچ 3300 پوند 3 اینچ ورق پهن هسته چدنی چرخ دنده های فوق العاده سنگین سفارشی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ دنده چرخدار فوق العاده سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز+مشکی+نقره ای |
OEM 125mm کار سنگین کار 200kg ظرفیت ثابت صفحه چرخ caster تولید کننده
| نام محصول: | OEM چرخ لاستیکی 125mm 200kg ظرفیت تخته ثابت کار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 5 اینچی ثابت لاستیکی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
کاستورهای قفل شو لاستیکی حرارتی نرم 100 میلی متری نرم
| نام محصول: | OEM 100mm Diamerter Thermoplastic Rubber Wheels Soft side Brake Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی 100 میلی متری TPR |
| سایز چرخ:: | 100MM |
150 میلی متر 6 اینچ مقاوم در برابر حرارت سیاه ثابت 400 کیلوگرم کاستورهای سفت و سخت
| نام محصول: | WBD چرخ های ثابت 400 کیلوگرمی مقاوم در برابر حرارت سیاه 150 میلی متری در چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای فر سفت و سخت 150 میلی متری |
| ظرفیت:: | 400 کیلوگرم |

