همه محصولات
کلید واژه ها [ iron core rubber ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
چرخ های فولادی 100-300 کیلوگرم ظرفیت بار با 3-8 چرخ لاستیکی
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
4 اینچ چرخ 180 کیلوگرم کاستورهای سنگین ورق های سخت لاستیکی آهنی
| نام محصول: | WBD تامین کننده چرخ 4 اینچ چرخ 180 کیلوگرم لاستیک آهنی چرخ دستی چرخ دستی های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 4 لاستیکی سفت و سخت |
| سایز چرخ:: | 100MM |
چرخ لاستیکی 6 اینچی ورق چرخ سنگین لاستیکی 230 کیلوگرم ظرفیت
| نام محصول: | چرخ لاستیکی قفل جانبی صفحه گردان 6 اینچی با ظرفیت 230 کیلوگرم کاستورهای سنگین فروش عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی لاستیکی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
250 کیلوگرم کاستورهای لاستیکی سنگین 200 میلی متر قطر
| نام محصول: | 200 میلی متر قطر تک ترمز چرخ 250 کیلوگرم ظرفیت لاستیک کاستورهای سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی 8 اینچی |
| سایز چرخ:: | 200x50 میلی متر |
چرخ های چرخ دستی چرخ های چرخ دار 5 اینچی چرخ های سنگین
| نام محصول: | چرخ چرخ کالسکه لاستیکی مشکی 5 اینچی چرخ گردان سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 125 میلی متر |
5 چرخ "X2" قفل کن لاستیکی آهنی لاستیک های سنگین
| نام محصول: | WBD Factory Sales 5 "x2" Swordl Side Lock Iron Rubber Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5 " |
1850 Red Pallet Jack Wheels Double Ball Bearing Iron PU Pallet Truck Driving Wheels عمده فروشی
| نام محصول: | 1850 Red Pallet Jack Wheels Double Ball Bearing Iron PU Pallet Truck Driving Wheels عمده فروشی |
|---|---|
| Wheel Color:: | Red |
| قطر چرخ:: | 180 میلی متر |

