همه محصولات
کلید واژه ها [ plastic twin caster wheels ] همخوانی داشتن 26 محصولات.
کاستورهای چرخشی قابل قفل پلاستیکی مشکی 2 اینچی نوع جامد
| نام محصول: | WBD کاستورهای پلاستیکی مشکی 2 اینچی با سوراخ پیچ و مهره قفل کننده چرخان دوقلوی ماشین لباسشویی را عرض |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای دوقلوی پیچ و مهره سبک |
| سایز چرخ:: | 50mmx19mm |
پیچ و مهره گردان سوراخ سر مشکی 2 اینچی چرخ کرچک پلاستیکی لاستیکی
| نام محصول: | WBD Wholesales 2 اینچ کاستورهای مشکی پیچ و مهره با سر سوراخ چرخان چرخ دوقلوی با چرخ پلاستیکی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای دوقلوی سبک |
| سایز چرخ:: | 50mmx19mm |
کاستورهای سبک 3 اینچی مشکی رنگی 198 پوندی
| نام محصول: | عمده فروشی 3 اینچی مشکی رنگی 198 پوندی ظرفیت بارگیری صفحه دو چرخ چرخاننده سری سبک کار |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای دوقلوی سبک |
| سایز چرخ:: | 75x23mm |
2 اینچ چرخ چرخ چرخ دوقلو پیچ و مهره صنعتی پیچ و مهره کاستورهای لاستیکی مشکی با ترمز نوع اروپایی
| نام محصول: | 2 اینچ چرخ چرخ چرخ دوقلو پیچ و مهره صنعتی پیچ و مهره کاستورهای لاستیکی مشکی با ترمز نوع اروپایی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخان لاستیکی دوقلو |
| رنگ چرخ:: | مشکی |
کاستورهای ساقه رزوه ای 50 میلی متری بارگیری پی وی سی 154 پوندی با ترمز برای ماشین لباسشویی
| نام محصول: | کاستورهای سبک بارگیری 50 میلیمتری پی وی سی ساقه رزوهدار 154 پوندی با ترمز برای ماشینهای لباسشویی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ساقه پی وی سی دو چرخ |
| قطر چرخ:: | 2" |
2 اینچ 50 میلی متر چرخ دوقلو چرخ چرخ دستی چرخ دستی چرخ های صنعتی سبک چرخشی لاستیکی مشکی
| نام محصول: | 2 اینچ 50 میلی متر چرخ دوقلو چرخ چرخ دستی چرخ دستی چرخ های صنعتی سبک چرخشی لاستیکی مشکی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخان لاستیکی دوقلو |
| رنگ چرخ:: | مشکی |
چرخ های 50 میلی متری دوچرخ ترمز PP چرخ های پیچ و مهره گردان برای مبلمان
| نام محصول: | 50mm دو چرخ دوچرخ ترمز PP چرخ پیچ و مهره چرخان چرخان برای مبلمان تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | قفل پیچ و مهره دو چرخ دو طرفه PP |
| مواد:: | پلاستیک |
M28x40mm ساقه جامد 4 اینچ خاکستری TPR کاستور تخت پزشکی کاستور غیر مغناطیسی بیمارستانی
| نام محصول:: | M28x40mm ساقه جامد 4 اینچ خاکستری TPR کاستور تخت پزشکی کاستور غیر مغناطیسی بیمارستانی |
|---|---|
| اندازه ساقه:: | 28x40 میلی متر |
| قد:: | 149 میلی متر |
Solid 2 "PP PP Wheels 154lbs Capacity Dual Wheel Casters Casters
| نام محصول: | WBD عرضه کننده 2 "چرخ PP سیاه و سفید 154lbs ظرفیت دو چرخ چرخ های ورق ورق برای صنایع |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای pp دو چرخ |
| مواد:: | پلاستیک |
75 میلی متر قطر چرخ PP پیچ و مهره چرخ چرخان چرخان چرخان سبک وظیفه
| نام محصول: | سر چرخش پیچ و مهره چرخ با قطر 75 میلیمتر PP چرخش کاستورهای نور سفید سازنده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای pp سوراخ پیچ سبک |
| سطح براکت:: | روی رنگ شده است |

