همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
تا 837lbs ظرفیت بار سنگین وظیفه چرخ دار با مواد چرخ پلی اورتان روی زینک رنگ بر روی پوشش سطح درمان
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |
144mm طول کلی و مواد چرخ پلی اورتان کار سنگین ICaster برای کاربردهای سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
چرخهای چرخدار پلیاورتان 5 اینچی آبی سنگین PU
| نام محصول: | چرخ چرخ آج پلی اورتان 5 اینچ آبی PU سخت و سنگین صنعتی چرخ چرخ چرخ دستی چرخ دستی عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ PU خالص |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
قابليت باربرداري بالا چرخ هاي سنگين تا 837 پوند با چرخ هاي پلي يورتان و طول 144 ميلي متر
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
300 پوند 5 اينچ چرخ هاي پلي يورتان
| نام محصول: | کاستورهای متوسط چرخشی 300 پوندی 5 اینچی کل ترمز پلی اتانی با بار بالا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط خاکستری pu |
| سایز چرخ:: | 125x32mm |
لوله های جذب شوک با چرخ های پلی اورتان برای مانور آسان
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
| رنگ چرخ: | خاکستری |
کار متوسط 300 پوند ظرفیت بار 5-3/4 اینچ ارتفاع چرخ های پلی اورتان خاکستری
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
400 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی و صنعتی اروپایی 6 اینچی 400 کیلوگرمی چرخاننده هسته آهنی پلی اورتان قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی پلی اورتان آهنی از نوع اروپایی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
300 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ ، ISO9001 چرخدار کاستور فنری
| نام محصول: | کاستورهای تک فنری 6 اینچی با ظرفیت 300 کیلوگرم آهنی برای گاراژ |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان تک فنری |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |

