همه محصولات
کلید واژه ها [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
چرخهای پلیاورتان با ارتفاع کلی ۵ اینچ مجهز به بلبرینگ و ظرفیت بار ۴۵۰-۸۵۰ کیلوگرم راهحلهای حرکتی
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
چرخ تک چرخ قرمز پویا چرخ پلی اورتان چرخ پویا چرخ پویا با ظرفیت 1000 پوند
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
چرخهای پلیاورتان بلبرینگی با جنس چرخ PU آهنی و ظرفیت باربری از ۴۵۰ تا ۸۵۰ کیلوگرم برای مصارف صنعتی
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
چرخهای صنعتی چرخدار PU قرمز با قطر 194 میلیمتر، مناسب برای حمل و نقل تجهیزات سنگین و ماشینآلات
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
چرخش صاف PU آهن هسته حفره ای چرخ چرخ برای کاربردهای سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
چرخ های PU با ظرفیت 5000 کیلوگرم نارنجی کاستورهای فوق سنگین فولادی PU چرخ دوقلوی چرخشی پهن
| نام محصول: | 5000 کیلوگرم چرخ PU با ظرفیت بالا نارنجی فوق سنگین فولادی PU دو چرخ چرخان چرخش گسترده چرخ OEM |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور عریض فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + مشکی |

