همه محصولات
کلید واژه ها [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
4 اینچ کالس های پلی اورتانی که برای حمل سنگین طراحی شده اند
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
صندلی کار صاف کار سنگین با ظرفیت بارگذاری بالا
| نوع ترمز: | قفل کامل |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
چرخهای پلیاورتان با قابلیت چرخش و قفل، تکچرخ با بلبرینگ، ایدهآل برای کاربردهای جابجایی و حمل مواد
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
کل محموله گلوله قفل پوليورتان چرخ چرخ دار با قفل سوراخ چرخ هسته 194mm ارتفاع
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150mm چرخ اندازه پلی اورتان چرخ با ظرفیت بار 194mm ارتفاع 450-850kg ظرفیت بار
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |

