همه محصولات
کلید واژه ها [ 3 ton pu caster wheel ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
چرخهای پلیاورتان با ارتفاع کلی ۵ اینچ، درجه صنعتی، ظرفیت بار سنگین برای چرخ دستیها، ماشینآلات و تجهیزات
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150 میلی متر کالس های پلی اورتان 2 اینچ دوچرخه عرض دوچرخه طراحی شده برای عملکرد صاف و کاهش سطح سر و صدا
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان ارائه ظرفیت بار 1000 پوند و 2 اینچ پهنای چرخ چرخ های قوی برای انبار وظیفه سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ارتفاع پلی اورتان 2 اینچ پهن چرخ های هسته ای پوکه کامل برای دستکاری مواد و حمل و نقل تجهیزات
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
چرخ های PU با ظرفیت 5000 کیلوگرم نارنجی کاستورهای فوق سنگین فولادی PU چرخ دوقلوی چرخشی پهن
| نام محصول: | 5000 کیلوگرم چرخ PU با ظرفیت بالا نارنجی فوق سنگین فولادی PU دو چرخ چرخان چرخش گسترده چرخ OEM |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور عریض فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + مشکی |
کاستورهای صنعتی فوق سنگین 8 اینچی 2T نارنجی فولادی PU چرخ دوقلوی چرخان
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی چرخ دوقلو چرخشی دو چرخ فولادی فوق سنگین نارنجی 8 اینچ 2T عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور پلوتونیمی دو چرخ فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | نقره |

