همه محصولات
کلید واژه ها [ 3 ton pu caster wheel ] همخوانی داشتن 47 محصولات.
چرخهای 6600 پوندی سوپر سنگین چرخهای چرخدار دوقلوی چرخهای چرخدار 10 اینچی قرمز پلوتونیمی پهن
| نام محصول: | چرخهای چرخدار عریض 10 اینچی قرمز پوندی 6600 پوندی ظرفیت چرخکردههای فوقالعاده سنگین صفحه گردان د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور 10 اینچی فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + نقره ای |
چرخهای پلیاورتان با آج صاف، دارای بلبرینگ و ترمز قفلشونده کامل، چرخهای سنگین و بادوام مناسب برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
کاستورهای فوق سنگین 10 اینچی آهنی پلی اورتان فولادی PU چرخ دوقلو چرخ چرخان
| نام محصول: | کاستورهای 10 اینچی فوق سنگین از جنس چدن پلی اورتان PU چرخهای چرخان |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + مشکی + نقره ای |
چرخهای پلیاورتان با ارتفاع کلی ۵ اینچ مجهز به بلبرینگ و ظرفیت بار ۴۵۰-۸۵۰ کیلوگرم راهحلهای حرکتی
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
4 اینچ کالس های پلی اورتانی که برای حمل سنگین طراحی شده اند
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
چرخهای پلیاورتان با قابلیت چرخش و قفل، تکچرخ با بلبرینگ، ایدهآل برای کاربردهای جابجایی و حمل مواد
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
ارتفاع 194mm Polyurethane Casters چرخ های سنگین کار اندازه چرخ 150mm ظرفیت بارگذاری 450 تا 850kg تحرک برای تجهیزات
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450 کیلوگرم نوع آمریکایی سنگین PU آهن آلومینیوم هسته صنعتی Caster تک چرخ
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| مواد چرخ: | PU + آهن |

