همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] همخوانی داشتن 283 محصولات.
چرخ های صنعتی زینک پوشانده شده درجه حرارت تا 300 درجه فارنهایت چرخ های سنگین ماندگار برای کاربردهای صنعتی و دستکاری تجهیزات
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
اندازه صفحه بالا 2-6 اینچ و عرض چرخ 1-4 اینچ چرخ های صنعتی برای کاربردهای سنگین
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
چرخ کاستور فوق سنگین قفل ترمز، چرخ فولادی فوق سنگین برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
2 تا 12 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات صنعتی برای عملکرد سنگین و تا 300 درجه فارنهایت
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
فولاد سنگین وظیفه چرخ دار 2000 پوند ظرفیت بار 3.5 اینچ چرخ دار شعاع
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
دو بال بیئرینگ های صنعتی 144mm طول برای کاربردهای سنگین
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837 پوند کار سنگین پلی اورتان چرخ های چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو مرکز آهن قرمز
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |

