همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] همخوانی داشتن 283 محصولات.
0375 اینچ اندازه سوراخ بولت Super Heavy Duty Casters چرخ های پلی اورتان 4 X 45 اینچ اندازه صفحه چرخ های قوی ظرفیت بار سنگین
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
ماشین آلات سنگین پولیوریتان با سطح براکت روی زینک رنگ شده برای ماشین آلات
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
چرخ های سنگین قرمز 837 پوند ظرفیت بارگیری بال بیئر چرخ آهن مرکز روی رنگ روی زینک
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| نوع: | کاستورهای سنگین |
کل قفل ترمز فوق العاده سنگین وظیفه چرخ چرخ دار شعاع 3.5 اینچ چرخ سیاه
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ های سنگین آهن قرمز PU با ظرفیت بارگیری تا 837 پوند
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| مرکز چرخ: | آهن |
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 میلی متری کار سنگین با 837 پوند ظرفیت بار برای ماشین آلات صنعتی
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| اندازه: | 100 میلی متر |

