همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty pvc wheels ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
چرخ های پی وی سی خاکستری 6 اینچ چرخ های ثابت چرخ دستی چرخ دستی های سنگین صنعتی
| نام محصول: | چرخ های پی وی سی خاکستری 6 اینچ چرخ های ثابت چرخ های چرخ دستی چرخ های سنگین کارخانه صنعتی چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پی وی سی 6 اینچی سفت و سخت |
| ساخت و ساز:: | جوش داده شده |
چرخهای پی وی سی خاکستری 150 میلیمتری توخالی چرخان چرخگردان چرخهای چرخدار چرخهای سنگین دوبل ترمز
| نام محصول: | چرخهای پی وی سی خاکستری 150 میلیمتری توخالی چرخان چرخگردان چرخهای چرخ دستی چرخهای سنگین دوبل تر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 6 اینچی پی وی سی ترمز دوبل |
| ساخت و ساز:: | جوش داده شده |
چرخهای پرتقال رنگ نارنجی چرخهای چرخدار سنگین چرخشی پی وی سی توخالی 6 اینچی
| نام محصول: | چرخهای رنگ نارنجی 6 اینچی پی وی سی توخالی چرخاننده چرخدار چرخهای سنگین تولیدکننده صنعتی چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی پی وی سی |
| ساخت و ساز:: | جوش داده شده |
آج دستگیره صفحه چرخان بلبرینگ چرخ پی وی سی خاکستری خاکستری ترمز جانبی 6 اینچی
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز جانبی خاکستری پی وی سی چرخ بلبرینگ صفحه چرخشی دستگیره آج کاسترز Heavy Duty عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین خاکستری گردان |
| OBM:: | در دسترس |
150 میلی متر 280 کیلوگرم بارگیری کاستورهای سنگین با ترمز
| نام محصول: | 150 میلی متر عرض 50 میلی متر چرخش ثابت صفحه ترمز خاکستری پی وی سی هامر چرخ آج چرخ های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان PVC خاکستری چرخان سنگین |
| OBM:: | در دسترس |
4 اینچ سیاه و سفید PP جامد چرخ گردان ورق های سنگین کاستور
| نام محصول: | Ylcaster Wholesales 4 inch Black Solid PP Wheel Swivel Plate Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچ pp سیاه |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
قطر 100 میلی متری ماشین آلات سنگین برای ماشین آلات صنعتی ماشین آلات پلاستیکی عمده فروشی
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 100 میلی متر صلب |
| Wheel size:: | 100mm |
125mm 350kg ظرفیت پلت فرم Trolley کار سنگین casters عمده فروشی caster صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای سنگین چرخ دستی چرخ دستی با ظرفیت 350 کیلوگرم مشکی PP تولید کننده چین |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
8 اینچ پی وی سی قرمز کره ای نوع چرخ چرخ دستی یاتاقان توپی چرخاننده سنگین صفحه چرخان
| نام محصول: | 8 اینچ پی وی سی قرمز کره ای نوع چرخ چرخ دستی یاتاقان توپی چرخاننده سنگین صفحه چرخان |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان سنگین آج قوس دار |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سیاه |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |

