همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty pvc wheels ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
نوع چرخ TPR با ظرفیت حمل 300 پوند و قطر 4 اینچ
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
ظرفیت بارگذاری چرخ های داربست با صفحه پوشش زینک - ظرفیت بارگذاری 200-250kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
رولرهای کار متوسط خاکستری/ قرمز/ آبی/ نارنجی/ سبز/ سفید با نوع ترمز قفل جانبی و ظرفیت بار 300 پوند
| اندازه صفحه نصب: | 3-3/4 × 3-3/4 اينچ |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
150 میلی متر کل رزوه ترمز ساقه توخالی یاطاقان توپ با وظیفه متوسط
| نام محصول: | 150 میلی متر کل ترمز ساقه رزوه گردان بلبرینگ توخالی توپ بلبرینگ پی وی سی مشکی کاسترز چرخ عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفل پی وی سی مشکی ساقه دار رزوه دار |
| رنگ چرخ:: | رنگ سیاه |
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
300 پوند ظرفیت بارگذاری کار متوسط 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی محدوده دمای 0 تا 180 درجه
| نوع چرخ: | PU/PVC/TPR/PP/گام |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| تمومش کن: | روکش روی |
چرخ های چرخ دار 50 میلی متری داربست صنعتی با نردبان های رول
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
ترولی 500 کیلوگرمی پنج چرخ تاشو با دسته صنعتی
| نام محصول:: | چرخ دستی های صنعتی تاشو پلاستیکی سیاه و سفید 500 کیلوگرمی تامین کننده YLcaster چین |
|---|---|
| مواد:: | پلاستیک |
| قطر چرخ:: | 5 اینچ |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |

