همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 247 محصولات.
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ چرخ سنگین چرخ لاستیکی PU نایلون TPR چرخ های صنعتی برای تحرک تجهیزات بار سنگین
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
چرخ های گردان با ارتفاع 90 میلی متر تا 125 میلی متر، چرخ های 3 اینچی با پایه فولادی، اندازه ساقه M12x15mm، چرخ های گردان برای تجهیزات سنگین و چرخ دستی های حمل و نقل
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
125 میلی متر 550 پوند ظرفیت کاستورهای سنگین لاستیکی دو ترمز عمده فروشی
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| رنگ چرخ:: | مشکی + نقره ای |
لاستیک 150 میلی متر 510 پوند بارگیری کاستورهای سنگین با ترمز جانبی
| نام محصول: | 150 میلی متر 510 پوند صفحه اصلی چرخان از جنس لاستیک هسته ای کاستورهای سنگین با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ x2 اینچ |
چرخ آهن مرکز چرخ های سنگین وظیفه قرمز ظرفیت حمل تا 837 پوند برای بارهای سنگین
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
کاستورهای لاستیکی الاستیک 150 میلیمتری سنگین با 462 پوند بارگیری صفحه گردان
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| رنگ:: | طلایی + خاکستری |
125mm 350kg ظرفیت پلت فرم Trolley کار سنگین casters عمده فروشی caster صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای سنگین چرخ دستی چرخ دستی با ظرفیت 350 کیلوگرم مشکی PP تولید کننده چین |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

