همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 247 محصولات.
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
4 اینچ سیاه و سفید PP جامد چرخ گردان ورق های سنگین کاستور
| نام محصول: | Ylcaster Wholesales 4 inch Black Solid PP Wheel Swivel Plate Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچ pp سیاه |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
قطر 100 میلی متری ماشین آلات سنگین برای ماشین آلات صنعتی ماشین آلات پلاستیکی عمده فروشی
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 100 میلی متر صلب |
| Wheel size:: | 100mm |
TPR 4x2 Inch Tread Tread Top Plate Swivel Heavy Duty Casters
| نام محصول: | TPR Wheels Supplier ارائه می دهد 4x2 اینچ Arc Tread Gray Top Plate Swivel Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی 4 اینچی TPR با قابلیت چرخش |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ/ 100 میلی متر |
چرخ های داربست دوقلو بارگذاری 200/250kg کاربردهای سنگین
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی لاستیکی توخالی |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
200/250kg ظرفیت فولاد جامد هسته صنعت چرخ چرخ دار چرخ دار با زنک Palated براکت
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
|---|---|
| مواد چرخ: | PP/PVC/PU/لاستیک |
| درخواست: | حمل و نقل |
چرخ های سنگین با صفحه 4 × 4.5 اینچ
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ های چرخ دار 50 میلی متری داربست صنعتی با نردبان های رول
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
150 میلی متر چرخاننده سبز Tpr آج چرخ های سنگین با قفل دوگانه
| Product Name: | 150mm swivel plate green tpr tread heavy duty casters with dual lock |
|---|---|
| Style:: | Green TPR heavy duty swivel caster |
| Wheel Color:: | Green |

