همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 237 محصولات.
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
کار سنگین فولاد صفحه Casters صاف هسته پلاستیکی چرخ قفل چرخ 2-4 اینچ
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| نوع نصب: | بشقاب |
قفل چرخ دار، چرخ های فولادی، چرخ های خاکستری، دو تا چهار اینچ شعاع، تا ۱۴۴ پوند
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
حامل توپ و شعاع چرخش صفحه بالا 3-1/2 اینچ برای ظرفیت بارگذاری بالا
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ توپ/بلبرینگ دوتایی |
چرخ فولادی بلبرینگ دقیق 3 اینچی برای محیط های سنگین و پر تقاضا
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری برای مانور آسان در محیط های پزشکی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
چرخهای گردان قفلشونده سنگینکار برای محیطها و کاربردهای پرتقاضا
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
چرخهای لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS جهت دار صلب TPR کاسترهای بیصدا
| نام محصول: | چرخ لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS کاستورهای TPR جهت دار صلب بی صدا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین TPR چرخ صلب |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |

