همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 237 محصولات.
گلوله های گلوله ای برای مبلمان به رنگ زینک پوشانده شده
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
چرخهای چرخدار چرخشی PU با تحمل متوسط 5 اینچی صنعتی با طراحی بادوام و روان
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
چرخ های چرخدار شفاف PU برای مبلمان با ظرفیت بار 10-60 کیلوگرم
| استفاده: | مسکن / دفتر / کابینت های کوچک / تخت نوزاد / چرخ دستی |
|---|---|
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
چرخ های شفاف PU برای حرکت صاف مبلمان سازگار با محیط زیست
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
|---|---|
| نوع کاستور: | توليد کننده توپ/ توليد کننده صندلي اداري/ توليد کننده شفاف |
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
پنل چرخ صاف کار سبک رولر صفحه فولادی خانه کل قفل ترمز -20 تا 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
160 میلی متر ظرفیت 120 کیلوگرم داربست چرخ سنگین با ترمز دوگانه
| نام محصول:: | 160 میلی متر 120 کیلوگرم دو لا ترمز فولادی لاستیکی چرخ دار داربست چرخ |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سیاه |
| جنس چرخ:: | استیل + لاستیک |
ماشین آلات سنگین با ترمز قفل کامل و حامل توپ برای تجهیزات متحرک
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
قفل کف نوع لگن سبز برای بار سنگین و افزایش ثبات
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
چرخ چرخنده مبلمان بلبرینگ برای چرخ های 3 تا 5 اینچی عملکرد طولانی مدت
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |

