همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty scaffolding caster wheels ] همخوانی داشتن 35 محصولات.
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
ظرفیت بارگذاری چرخ های داربست با صفحه پوشش زینک - ظرفیت بارگذاری 200-250kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
چرخ داربست های سخت برای حرکت صاف
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
نایلون 880 پوند بارگیری چرخ داربست 6 اینچی قابل تنظیم
| نام محصول:: | چرخ های داربست گردان نایلونی سفید ساقه رزوه دار آلومینیومی 6 اینچی 880 پوندی |
|---|---|
| جنس چرخ:: | نایلون |
| نوع:: | چرخ داربست نایلونی ساقه آلومینیومی با رزوه بلند |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |

