همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty scaffolding caster wheels ] همخوانی داشتن 35 محصولات.
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
چرخ داربست های سنگین با براکت روی زینک
| درخواست: | حمل و نقل |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
فولاد دارنده سنگ سنگینی کار سنگین داربست داربست چرخ PU با نردبان رولر / نردبان توپ دوگانه
| درخواست: | حمل و نقل |
|---|---|
| یاتاقان: | غلتک / بلبرینگ دوبل |
| استفاده: | داربست |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
چرخهای چرخدار پلییورتان با تحمل بار 200/250 کیلوگرم برای داربستهای سنگین برای کاربردهای صنعتی
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
8 اینچ 2200 پوند چرخ داربست سنگین با ساقه نخ بلند
| نام محصول:: | 8 اینچ 2200 پوند آلومینیوم با نایلون ساقه ای بلند دارای چرخ های داربست چرخان سنگین |
|---|---|
| جنس چرخ:: | PA |
| نوع:: | چرخ های داربست از جنس آلومینیوم با نخ بلند |
چرخ چرخ داربست فوق سبک برای داربست های فولادی
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخ چرخ داربست های اسپیل شده با فولاد برای حرکتی آسان و عملکرد پایدار
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخ های چرخ دار 50 میلی متری داربست صنعتی با نردبان های رول
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |

