همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley castor wheels ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
بلبرینگ چرخشی 4 اینچی آلومینیومی پلی اورتان سنگین
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخهای چدنی 8 اینچی صفحه گردان سنگین آهنی PU چرخهای چرخدار صنعتی چرخهای چرخدار سبز
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های چرخ دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار دار
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی لاستیکی توخالی |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخ های گردان با ارتفاع 90 میلی متر تا 125 میلی متر، چرخ های 3 اینچی با پایه فولادی، اندازه ساقه M12x15mm، چرخ های گردان برای تجهیزات سنگین و چرخ دستی های حمل و نقل
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

