همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley castor wheels ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
880LBS PU آلومینیوم هسته 150 میلی متر چرخ دستی های سنگین
| نام محصول: | WBD 150mm زرد PU چرخ آلومینیومی صفحه ورق چرخدار ترمز جانبی کاستورهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های چرخ دار آلومینیومی 150 میلی متری با قابلیت چرخش سنگین |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
300kg 6x2 "Anti Rust Heavy Duty Rigid Plate 304SS Pu Caster Wheel
| نام محصول: | WBD تولید کننده 6x2 "ضد زنگ Heavy Duty Rigid Plate 304SS Red PU Casters برای چرخ دستی های دریای |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سخت PU 304ss سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های مقاوم در برابر حرارت ظرفیت 880LBS چرخ های چرخ دستی 6 اینچی
| نام محصول: | چرخ 850LBS ظرفیت چرخ مقاوم در برابر حرارت چرخ چرخ 6 اینچ چرخ های چرخ دستی تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های چرخ دستی 6 اینچی |
| ظرفیت:: | 880 پوند |
چرخهای صنعتی با ساقهی قابل گسترش، چرخهای بادوام و سنگین برای ماشینآلات صنعتی، انبارداری و تحرک تجهیزات
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
38 کیلوگرم بارگیری چرخ های نایلونی 50 میلی متری ، ISO9001 چرخ های کاستور نایلونی سنگین
| نام محصول: | 50 میلی متر 38 کیلوگرم بار بدون ترمز پدال صفحه بالا پیچ پیچ سوراخ نایلون چرخان نور وظیفه نوع اروپایی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی سبک نایلونی سبک اروپایی |
| رنگ چرخ:: | سفید |
چرخ دنده ای چرخ گردان مقاوم در برابر حرارت سیاه 5 اینچ
| نام محصول: | 5 اینچ سنگین ورق چرخ سیاه و سفید صفحه گردان مقاوم در برابر حرارت |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان 5 اینچی مقاوم در برابر حرارت |
| قطر چرخ:: | 5 اینچ |
125 میلی متر قطر 770LBS چرخ قفل مقاوم در برابر حرارت کاستور
| نام محصول: | 125 میلی متر قطر سنگین مقاوم در برابر حرارت چرخ 770LBS ظرفیت چرخان قفل چرخ های صنعتی عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مقاوم در برابر قفل گردان 125 میلی متری |
| قطر چرخ:: | 125 میلی متر |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ دستی 5 2 2 اینچی پلی یورتان سبز تیره 400 کیلوگرمی چرخدار
| نام محصول: | چرخ پلی اورتان 400 کیلوگرمی چرخ گردان 400 کیلوگرمی نوع چرخشی 2 اینچ 5×2 اینچی چرخهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 5×2 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5*2 اینچ |

