همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] همخوانی داشتن 61 محصولات.
3-8 اینچ سنگین وظیفه Threaded ساقه Trolley چرخ Caster با ظرفیت بارگذاری 200-500kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخهای چرخدار چرخدار نرم 4 اینچی TPR قابل قفل شدن با روکش
| نام محصول:: | 4 اینچ ساقه خاکستری منبسط شونده سفید TPR قابل قفل چرخ دستی سرویس چرخهای چرخهای واگن برقی نرم با رو |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR خاکستری |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی غذا قابل قفل شدن |
چرخ لاستیکی فولادی مواد چرخ لاستیکی سفارشی داخلی در خارج از منزل وظیفه سنگین درجه صنعتی دوامدار رول صاف
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
چرخهای صنعتی با ساقهی قابل گسترش، چرخهای بادوام و سنگین برای ماشینآلات صنعتی، انبارداری و تحرک تجهیزات
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Wheel Width: | 1-4 Inches |
| Brake: | Yes/No |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ چرخ سنگین چرخ لاستیکی PU نایلون TPR چرخ های صنعتی برای تحرک تجهیزات بار سنگین
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
CE چدن 88mm 132lbs ظرفیت چرخ دستی چرخ سنگین
| نام محصول:: | 88mm 132lbs ساقه ساقه همه چرخ چدنی چرخ چرخ چرخ دستی چرخ سنگین |
|---|---|
| جنس چرخ:: | چدن |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی سرویس غذا |
چرخ های 100 میلی متری TPR چرخ سنگین با ساقه مربع
| نام محصول:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی مواد غذایی خاکستری ساقه مربعی با قطر 100 میلی متر با پوشش گرد و غبار |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR+PP |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی غذا |
TPR Square Expanding Stem Caster ، چرخ چرخ دار 4 اینچی قفل شونده
| نام محصول:: | قطر 4 اینچ گسترش ساقه مربع ساقه خاکستری tpr غذا چرخ دستی خدمات چرخ دستی چرخ سنگین با قفل |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | TPR |

