همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] همخوانی داشتن 55 محصولات.
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
4 اینچ ساقه مربعی ساقه غذای بی صدا سبد خدمات چرخ دستی چرخ چرخ های چرخ دستی مقاوم در برابر گرد و غبار عمده فروشی
| Product Name:: | 4" Square Stem Silent Food Cart Service Cart Casters Dust Resistant Trolley Wheels Heavy Duty Wholesale |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR+PP |
| نوع:: | چرخ چرخ های چرخ دستی غذا |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
چرخ های چرخدار لاستیکی سفارشی با ساقه های رشته ای پوشانده شده که کشش و رول کردن صاف را در انواع مختلف کف ارائه می دهند
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
چرخ های چرخ های لاستیکی آبی با مواد فولادی مناسب برای انبار و تجهیزات نیاز به چرخ های چرخ های ماندگار
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
چرخ های نایلونی جامد سفید 100 میلی متری 304 کاستورهای چرخشی از جنس استنلس استیل با ترمز عمده فروشی
| نام محصول: | چرخ های نایلونی جامد سفید 100 میلی متری 304 کاستورهای چرخشی از جنس استنلس استیل با ترمز عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای نایلونی استیل ضد زنگ |
| نوع بلبرینگ:: | بلبرینگ ساده |
5 اینچ چرخ نرم 130 کیلوگرم ظرفیت ساقه پیچ گردان متوسط وظیفه PU 304SS کاستور چرخ تولید کننده چین
| نام محصول: | 5 اینچ چرخ نرم 130 کیلوگرم ظرفیت رشته دار ساقه چرخش متوسط وظیفه PU 304SS چرخ های Caster تولید کننده |
|---|---|
| سبک:: | قطعات چوبی چوبی 304SS |
| نوع بلبرینگ:: | بلبرینگ |
0.25 اینچ ضخامت صفحه فولاد ضد زنگ با نوع ترمز کل قفل و عرض چرخ 45 میلی متری
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
80 کیلوگرم بارگیری 125 میلی متر کاستورهای متوسط با پوشش گرد و غبار
| نام محصول: | 125 میلی متر بلبرینگ تک ورق ورق پی وی سی متوسط کاستور با پوشش گرد و غبار |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط با روکش گرد و غبار |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |

