همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 553 محصولات.
چرخ دوقلو با فشار متوسط 4 اینچ قطر چرخ برای کاربردهای سنگین
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
عمده فروشی 8 اینچ سایز بزرگ سیاه و سفید صفحه چرخ صنعتی سوار PP PP Heavy Duty Casters Lock
| نام محصول: | عمده فروشی 8 اینچ سایز بزرگ سیاه و سفید صفحه چرخ صنعتی سوار PP PP Heavy Duty Casters Lock |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی 8 اینچی pp |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
چرخ های انعطاف پذیر چرخ 6 اینچی آلومینیومی چرخ های سنگین
| نام محصول: | چرخ های چرخ دار با ظرفیت بالا 6 اینچی هسته آلومینیومی PU برای فروش. |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ثابت pu آلومینیومی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
WBD 4-پاک کار سنگین نایلون چرخ های هسته جامد با ظرفیت 100 پوند
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
کالسکه های پلی اورتانی با هسته توخالی چرخ تک چرخ هموار با ارتفاع 194 میلی متر / 2 اینچ
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
محصولات بیشتر گالوانیزه شده ارتفاع کشش 151/172/198/248mm ارتفاع بار 148/176/204/248mm
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
| رنگ: | سبز |
اندازه صفحه بالایی 100*100*85*85 محصولات بیشتر با صفحه گالوانیزه ارتفاع بار 148/176/204/248 میلی متر
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
4 اینچ کار متوسط با سوراخ بولت اندازه 1/4 اینچ و خاکستری / قرمز / آبی / نارنجی / سبز / چرخ سفید
| Load Capacity: | 300 Lbs |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
5x2 اینچ 506LBS صفحه ورق چرخ دار قفل چرخ بلبرینگ
| نام محصول: | WBD عرضه 5x2 اینچ 506LBS ظرفیت خاکستری چرخان قفل TPR صفحه ورق های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل کناری 5 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |

