همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخهای صنعتی چرخگردان پلیاورتانی توخالی هستهای توخالی از نوع تخت 6 اینچی اروپایی چرخهای OEM
| نام محصول: | چرخهای صنعتی چرخگردان پلیاورتانی توخالی هستهای توخالی از نوع تخت 6 اینچی اروپایی چرخهای OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی اروپایی پلی اورتان سنگین |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
کاستورهای چرخشی نایلونی نوع سفت و سخت صفحه بالایی 6 اینچی
| نام محصول: | 6 اینچ چرخ جامد صفحه رویی نوع سفت و سخت اروپایی Screwfix نایلون کاستور عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی نایلونی سفت و سخت اروپایی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
ماشين پلتفرم فولاد ضد زنگ با رنگ و چرخ قابل تنظیم
| نوع چرخ: | چرخ TPR/PU |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| تعداد چرخ ها: | 2/4/6 |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |
پلتفرم فولاد ضد زنگ که در آن ماشین فشار می دهد با ظرفیت بارگیری 300-500 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
محصولات سبز بیشتر با گواهینامه ISO Rosh CE گالوانیزه شده برای و تامین کنندگان
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
300 کیلوگرم کمپکت چرخش لامپ ستون مانع قفل با ارتفاع 151mm کشش
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| مواد چرخ: | فولاد |

