همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ چرخ سنگین چرخ لاستیکی PU نایلون TPR چرخ های صنعتی برای تحرک تجهیزات بار سنگین
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Ylcaster 50mm ماشین آلات صنعتی چرخ چرخ دار با چرخ دو رولر زینک پوشانده
| تولید کننده: | YLcaster |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
| مواد ساقه آجدار: | فولاد |
کار سنگین سبز فولاد گالوانیزه ارتفاع بار چرخش 148mm Casters صنعتی گواهینامه ایزو
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | چرخشی |
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
Solid 2 "PP PP Wheels 154lbs Capacity Dual Wheel Casters Casters
| نام محصول: | WBD عرضه کننده 2 "چرخ PP سیاه و سفید 154lbs ظرفیت دو چرخ چرخ های ورق ورق برای صنایع |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای pp دو چرخ |
| مواد:: | پلاستیک |
چرخ 1100LBS ظرفیت 200 میلی متر مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت سنگین
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 1100LBS ظرفیت سنگین چرخ صنعتی 200 میلی متر سخت گیر مقاوم در برابر حرارت چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مقاوم در برابر حرارت 200 میلیمتر |
| ظرفیت بار:: | 1100LBS |
8 اینچ 300 کیلوگرم بارگیری کاستورهای صنعتی سنگین 304SS
| نام محصول: | 8 اینچ 300 کیلوگرم ظرفیت بار صفحه بالا چرخان سبز tpr سنگین 304 کاستور فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فولادی ضد زنگ tpr سنگین |
| رنگ چرخ:: | سیاه + سبز |
350 کیلوگرم ظرفیت نایلون Casters 65mm چرخ هسته جامد چرخ های مستمر صنعتی Caster برای حرکت ماشین آلات و تجهیزات
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
300-450 کیلوگرم نوع آمریکایی سنگین PU آهن آلومینیوم هسته صنعتی Caster تک چرخ
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| مواد چرخ: | PU + آهن |
چرخهای صنعتی چرخدار PU قرمز با قطر 194 میلیمتر، مناسب برای حمل و نقل تجهیزات سنگین و ماشینآلات
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
8x2 800 کیلوگرم بارگیری PP PP کاستورهای صنعتی با بلبرینگ برای کامیون پالت
| نام محصول: | 2050 1760 پوند ظرفیت بار پلاستیکی چرخ های جلو کامیون سفارشی |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 8x2 اینچ |
| جنس چرخ:: | PP |

