همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |
چرخ های سنگین قرمز 837 پوند ظرفیت بارگیری بال بیئر چرخ آهن مرکز روی رنگ روی زینک
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| نوع: | کاستورهای سنگین |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی اورتان قرمز کار سنگین چرخ دوقلو
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
چرخ های سنگین قرمز با مرکز چرخ آهن 837 پوند ظرفیت حمل
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
توليد سنگي قرمز پوليورتاني زينک رنگ دار براکت 837 پوند ظرفيت حمل
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
مواد چرخ پلی اورتان و چرخ های سنگین تولیدی برای کاربرد های صنعتی
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
100 میلی متری کار سنگین طول کلی 144 میلی متری برای کاربردهای سنگین
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
تا 837lbs ظرفیت بار سنگین وظیفه چرخ دار با مواد چرخ پلی اورتان روی زینک رنگ بر روی پوشش سطح درمان
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |

