همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
قفل کف از نوع میله ضربهای با ارتفاع بار 148/176/204/248 میلیمتر برای عملکرد نرم و ایمن
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
چرخ های فولادی سبز گالوانیزه بلند کردن جک های بالا ظرفیت بار 300 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
جک بالابرنده و همهکاره با قابلیت چرخش و ارتفاع بار 148 میلیمتر
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های سنگین با صفحه 4 × 4.5 اینچ
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ فولادی بلبرینگ دقیق 3 اینچی برای محیط های سنگین و پر تقاضا
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
چرخ های داربست دوقلو بارگذاری 200/250kg کاربردهای سنگین
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |

