همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
کاستورهای آهنی PU 5 اینچی چرخهای صنعتی نرم چرخهای صنعتی ثابت سنگین چین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
رولر های چرخ دار با ظرفیت حمل 5000 پوند
| ارتفاع کلی: | 2-12 اینچ |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ / بلبرینگ دقیق / یاتاقان دلرین / یاتاقان آستین |
| محدوده دما: | تا 300 درجه فارنهایت |
چرخهای کرچکی با رزوه 6 اینچی پی وی سی ضد درهم تنیدگی
| نام محصول: | 6 اینچ دوبار ترمز ساقه پی وی سی ضد درهم تنیدگی ریسه های صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ساقه ضد درهم تنیدگی |
| رنگ چرخ:: | قرمز و خاکستری |
چرخ های لاستیک کرچکی ساقه رزوه دار 6 اینچی چرخ آبی با ظرفیت 350 کیلوگرم
| نام محصول: | عمده فروشی چرخ آبی 6 اینچی با ظرفیت 350 کیلوگرم کاستورهای لاستیکی الاستیک چرخشی ساقه رزوه ای |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی گردان ساقه لاستیکی الاستیک |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
محصولات سبز بیشتر با گواهینامه ISO Rosh CE گالوانیزه شده برای و تامین کنندگان
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
300 کیلوگرم کمپکت چرخش لامپ ستون مانع قفل با ارتفاع 151mm کشش
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| مواد چرخ: | فولاد |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
اندازه صفحه بالایی 100*100*85*85 محصولات بیشتر با صفحه گالوانیزه ارتفاع بار 148/176/204/248 میلی متر
| Wheel material: | Steel |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
چرخ داربست های سخت برای حرکت صاف
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |

