همه محصولات
کلید واژه ها [ polypropylene medical caster wheel ] همخوانی داشتن 31 محصولات.
راه حل های پلی پروپیلن 4 اینچی با اندازه چرخ مناسب برای فرآیندهای تولید که نیاز به دوام و انعطاف پذیری بالا دارند
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
قاب های پزشکی سفید خاکستری با مواد فولاد ضد زنگ برای مبلمان بیمارستان
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| ظرفیت بارگذاری شده: | 275 پوند |
ظرفیت بارگیری 275 پوند پلی پروپیلن مناسب برای کاربردهای سازهای که به خواص مواد مستحکم نیاز دارند
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
چرخهای پزشکی استیل ضد زنگ 4 اینچی با ترمز دوگانه، چرخهای سنگین برای تجهیزات پزشکی و مبلمان بیمارستانی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری برای مانور آسان در محیط های پزشکی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
دو چرخ ترمز پزشکی ظرفیت حمل 125 کیلوگرم لاستیک ترموپلاستیک ارتفاع کلی 4 اینچ
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
نوع ناقل های پزشکی ناقل بال دقیق لاستیک ترموپلاستیک با فاصله سوراخ بولت 76 * 61mm
| Type: | Plate |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
از فولاد ضد زنگ داروخانه های پزشکی سفید خاکستری سوراخ بولت فاصله 76 * 61mm برای تجهیزات بیمارستان
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |
ظرفیت حمل 100 تا 300 کیلوگرم چرخ چرخ رباتیک سنگین 8 اینچ سیاه آبی سبز عملکرد چرخ حمل بار سنگین
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
چرخ صنعتی لاستیکی سنگین با بدنه فولادی، ۸ اینچ، بلبرینگ دوبل، درجه صنعتی بادوام، ظرفیت بار
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Tread Type: | Non-Marking |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |

