همه محصولات
کلید واژه ها [ polypropylene medical caster wheel ] همخوانی داشتن 31 محصولات.
قطر چرخ فلز پلیک 3 اینچ مناسب برای تولید و اهداف مهندسی در صنایع مختلف
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |
وزن واحد 4 کیلوگرم 5 کیلوگرم چرخ لاستیکی 2 اینچ 4 اینچ 5 اینچ چرخ با ترمز مشکی آبی سبز محکم و کارآمد
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Housing Material: | Steel |
چرخهای لاستیکی با وزن واحد 4 کیلوگرم تا 5 کیلوگرم، آج بدون علامت، ایدهآل برای کاربردهای صنعتی، راهحلهای بادوام و متحرک
| Usage: | Indoor/Outdoor |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
ظرفیت حمل 125 کیلوگرم راه حل های فولادی که دوام و عملکرد استثنایی را در محیط های صنعتی مختلف ارائه می دهند
| Loaded Capacity: | 275lbs |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Color: | White+Grey |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
واحد های لاستیکی ترموپلاستیک از مواد نیلونی که با ترمز دوگانه طراحی شده اند تا عملکرد و دوام طولانی مدت را تضمین کنند
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
صفحه پلی پروپیلن فولاد ضد زنگ برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
براکت نایلونی فولادی سفید خاکستری برای کاربردهای صنعتی
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
چرخ لاستیکی فولادی مواد چرخ لاستیکی سفارشی داخلی در خارج از منزل وظیفه سنگین درجه صنعتی دوامدار رول صاف
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |

