همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
چرخهای صندلی اداری 7/16 اینچی چرخ دوقلو چرخ سیاه
| نام محصول: | چرخهای چرخ دوقلوی مشکی 7/16 اینچی چرخهای صندلی اداری 2.5 اینچی تامینکننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مشکی ساقه 2.5 اینچی |
| رنگ چرخ:: | رنگ سیاه |
چرخهای مبلمان 2 اینچی ساقه حلقه دستگیره M11x22mm با قابلیت قفل شدن
| نام محصول: | حلقه دستگیره M11x22mm ساقه چرخ دوقلو قفل دار مشکی چرخ 2 اینچی صندلی اداری با ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مشکی ساقه 2 اینچی با ترمز |
| رنگ چرخ:: | مشکی |
کاستورهای دوقلوی چرخدار M10x15 میلیمتری با پایه قفل دار رزوهای چرخهای صندلی اداری 50 میلیمتری با ترمز
| نام محصول: | کاستور صندلی اداری M10x15mm رزوه دار دو چرخ چرخ دار سیاه چرخ 50 میلی متری با ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مشکی ساقه رزوه ای 2 اینچی با ترمز |
| رنگ چرخ:: | مشکی |
چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM
| نام محصول: | چرخهای چدنی صنعتی 6 اینچی ورق صلب چرخهای چدنی 2 اینچی پهن چرخهای سبز سنگین PU چرخهای OEM |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 6 اینچی ثابت pu |
| سایز چرخ:: | 6" |
کاستورهای چرخشی با هسته توخالی پی وی سی نارنجی نارنجی 5 اینچی با ترمز دوبل YLcaster
| نام محصول: | کاستورهای چرخشی با هسته توخالی پی وی سی نارنجی نارنجی 5 اینچی با ترمز دوبل YLcaster |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + مشکی |
2-12 اینچ فولاد ضد زنگ پایان صنعت لاستیک چرخ دار / چرخ دار چرخ دار با ترمز چرخ
| قفل چرخشی: | بله/نه |
|---|---|
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
| ترمز: | بله/نه |
چرخهای سنگینکار با صفحه نصب و تحمل بار فوقالعاده، عرض چرخ 50 میلیمتر، برای بارهای سنگین، شعاع چرخش 3.5 اینچ
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ های صندلی مبلمان 3 اینچ ، چرخ صندلی صندلی اداری 50 کیلوگرمی بارگیری
| نام محصول:: | 5 عدد در هر مجموعه 3 اینچ ساقه گردان حلقه صندلی اداری چرخ کاستور چرخ مبلمان تعویض کاستور |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | شفاف |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
880 پوند ظرفیت 8 X 2 چرخ کاستور ، چرخ های آلومینیومی پوشیدنی کاستور
| نام محصول: | 200 میلی متر 880 پوند چنگال سبز رنگ آلومینیومی با رنگ ترمز دو کاره با دو ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستور آلومینیومی pu سنگین |
| رنگ چرخ:: | زرد تیره |
230 کیلوگرم بارگیری چرخ های چرخشی سنگین با ترمز ، نارنجی PU 5 اینچ چرخ کاستور
| نام محصول: | 5 اینچ چرخ گرد صفحه ای سفت و محکم بلبرینگ پرتقال توخالی کاستورهای سنگین با براکت رنگ سبز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین توخالی pu |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + سیاه |

