همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
چرخهای بیصدا ورق صلب 200 میلیمتری با ظرفیت بالا ریختهگرهای آلومینیومی PU نوع اروپایی
| نام محصول: | چرخهای بیصدا ورق صلب 200 میلیمتری با ظرفیت بالا ریختهگرهای آلومینیومی PU نوع اروپایی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 200 میلی متر |
چرخهای صندلی نایلونی دوقلوی سبز با لوازم سر چرخشی ساقه رزوهدار M10x15mm
| نام محصول: | چرخهای صندلی نایلونی دو چرخ سبز رنگ با سر چرخان ساقه رزوهدار M10x15mm |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های صندلی pu سبز |
| رنگ چرخ:: | سبز |
چرخ های 8 اینچی نرم سبز 300 کیلوگرمی بارگیری کاستورهای قفل چرخشی فولادی ضد زنگ 304
| نام محصول: | چرخ های 8 اینچی نرم سبز 300 کیلوگرمی بارگیری کاستورهای قفل چرخشی فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فولاد ضد زنگ tpr سنگین |
| رنگ چرخ:: | مشکی + سبز |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150mm چرخ اندازه پلی اورتان چرخ با ظرفیت بار 194mm ارتفاع 450-850kg ظرفیت بار
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
چرخش صاف PU آهن هسته حفره ای چرخ چرخ برای کاربردهای سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |

