همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
چرخ های تخت پزشکی با قفل مرکزی 5 اینچی پلی اورتان کنترل مرکزی
| Product Name:: | 5 Inch Polyurethane Central Control Castors Central Lock Medical Bed Wheels |
|---|---|
| Wheel Size:: | 130X66mm |
| Height:: | 160mm |
3 اینچ چوب سخت کف چرخ های پلی اورتان شفاف صندلی اداری ریخته گری مبلمان OEM
| نام محصول:: | 3 اینچ چوب سخت کف چرخ های پلی اورتان شفاف صندلی اداری ریخته گری مبلمان OEM |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | پاک کردن |
| جنس چرخ:: | PU+PP |
قوس آرک 3 در چرخ های دستی متوسط برای چرخ دستی های دستی
| نام محصول: | فروش داغ 3in Red PU Plate Swivel Medium Duty Casters برای چرخ دستی دستی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای وظیفه متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 3 اینچ |
کاستورهای فولادی ضد زنگ پلی اورتان قرمز 4 اینچی با ظرفیت بارگیری 110 کیلوگرم
| نام محصول: | کاستورهای فولادی ضد زنگ با صفحه گردان پلی اورتان قرمز 4 اینچی عمده فروشی YLcaster |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای فولادی ضد زنگ پلی اورتان قرمز |
| نوع بلبرینگ:: | بلبرینگ دقیق |
110 کیلوگرم چرخ های 100 میلی متری چرخ متوسط برای چرخ دستی های سرویس
| نام محصول: | تولید چرخ های 100 میلی متری چرخ گرد با دوام پلی اورتان با کارکرد متوسط |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان 4 اینچی PU چرخان متوسط |
| سایز چرخ:: | 100x32 میلی متر |
PU 4 اینچ جایگزین 440LBS PP Core Heavy Duty Rasters Casters
| نام محصول: | فروش داغ 4 اینچ 440LBS ظرفیت PP Core PU صفحه چرخ قرمز سفت و سخت کارخانه ریخته گری سنگین چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچی PU سفت و سخت |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
کاستورهای آهنی PU 5 اینچی چرخهای صنعتی نرم چرخهای صنعتی ثابت سنگین چین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
4x2 اینچ سبز 360 درجه چرخان چرخ های سنگین کارگران سنگین
| نام محصول: | چرخهای چرخدار سبز رنگ با چرخش 360 درجه با هسته آهنی چرخشی 4×2 اینچ برای فروش چرخهای چرخدار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین آهنی چرخدار پلوتونیمی |
| سایز چرخ:: | 4×2 اینچ |
چرخ های 8 اینچی با ظرفیت بالا PU Iron Locking Switchl Castors
| نام محصول: | فروش کارخانه 8 اینچ چرخ با ظرفیت بالا آهنی PU هوی دیتی چرخ گردان چرخ های صنعتی ریخته گری |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی قفل گردان 8 اینچی |
| سایز چرخ:: | 200 میلی متر |
6 اینچ 550LBS چرخ قفل شونده صفحه قفل صنعتی چرخ دار
| نام محصول: | 6 اینچ خاکستری بی صدا TPR Wheel 550LBS ظرفیت گردان صفحه ورق های کارخانه سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 6 اینچی TPRswivel سنگین |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |

