همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
WBD 75 میلی متر قطر چرخ قرمز PU ثابت وظیفه متوسط
| نام محصول: | تامین کننده WBD 75 میلی متر قطر چرخ قرمز PU ثابت وظیفه متوسط |
|---|---|
| سبک:: | PU کاستورهای متوسط وظیفه ثابت |
| سایز چرخ:: | 75x32 میلی متر |
لاستیک حرارتی 8 اینچی بی صدا TPR ترموپلاستیک 616LBS جهت قفل گردان
| نام محصول: | چرخ TPR بی صدا سایز بزرگ 8 اینچ 616LBS چرخاننده ظرفیت چرخش چرخ های سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل جانبی 8 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
2816LBS ظرفیت چدن 4 PU Caster دو بلبرینگ را تنظیم می کند
| نام محصول: | 2816LBS ظرفیت ست حیوانات خانگی چدن هسته PU ورق چرخ PU Rigid Heavy Duty Casters سازنده |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu هسته آهنی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
لوگو چرخهای چرخدار با سوراخ پیچ و مهره گردان PU 3 اینچی قابل تنظیم برای میز
| نام محصول: | لوگوی قابل تنظیم چرخ های PU 3 اینچی با سوراخ پیچ و مهره های چرخشی چرخ های قرمز چرخ برای میز |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان سوراخ پیچ و مهره pu |
| سایز چرخ:: | 3" |
چرخهای 6600 پوندی سوپر سنگین چرخهای چرخدار دوقلوی چرخهای چرخدار 10 اینچی قرمز پلوتونیمی پهن
| نام محصول: | چرخهای چرخدار عریض 10 اینچی قرمز پوندی 6600 پوندی ظرفیت چرخکردههای فوقالعاده سنگین صفحه گردان د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور 10 اینچی فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + نقره ای |
ورق 230 کیلوگرمی PU ثابت صفحه 125 میلیمتری کاستورهای سنگین
| Product Name: | 125mm Diameter Red Wheel 230kg PU Fixed Plate Heavy Duty Casters For Caster Wholesaler |
|---|---|
| Style:: | 125mm pu fixed heavy duty casters |
| سایز چرخ:: | 125 میلی متر |
کاستورهای سنگین بشقاب جهت دار آهنی سبز 150x50 میلی متر
| نام محصول: | WBD چرخهای آهنی هستهای با ابعاد 150x50 میلیمتر را تولید میکند. |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu 150x50mm |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
چرخهای ساقه آجدار محافظ از کف چرخهای مشکی نرم پلوتونیمی برای صندلیهای ساق کوچک
| نام محصول: | کاستورهای ساقه آجدار M10x15 میلیمتری که از چرخهای سیاه و سفید نرم پلوتونیمی برای صندلیهای ساق کوچ |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های صندلی ساق پا کوچک |
| رنگ چرخ:: | سیاه |
چرخهای صندلی اداری ساقه M10x15 میلیمتری در فضای داخلی با استفاده از چرخهای سبز رنگ نرم Pu
| نام محصول: | چرخهای صندلی اداری ساقه M10x15 میلیمتری در فضای داخلی با استفاده از چرخهای سبز نرم پلوتونیمی به ص |
|---|---|
| سبک:: | چرخهای صندلی سبز پاچه کوچک |
| رنگ چرخ:: | سبز |
ساقه حلقه دستگیره M11x22mm کف صندلی اداری - محافظت از چرخهای سبز رنگ نرم
| نام محصول: | ساقه حلقه دستگیره M11x22mm چرخهای صندلی اداری محافظ کف، چرخهای سبز رنگ نرم |
|---|---|
| سبک:: | چرخهای صندلی سبز ساقه گرفتن |
| رنگ چرخ:: | سبز |

