همه محصولات
کلید واژه ها [ 5 steel floor lock casters ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
قطعات فولادی چرخ دار برای بارهای سبک 19-24mm چرخ های خاکستری تا 144 پوند
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
چرخ های قفل چرخ دار فولاد سبک با چرخ های TPR خاکستری صاف -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ ساده |
قفل کف نوع لگن سبز برای بار سنگین و افزایش ثبات
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
طبقه 4 اینچی - چرخهای خاکستری دوستانه چرخهای قفلی پلی اورتان صنعتی متوسط کارکرد عمده فروشی
| نام محصول: | چرخهای خاکستری مناسب برای کف 4 اینچی چرخهای قفل صنعتی پلی یورتانی چرخشی عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط خاکستری pu |
| سایز چرخ:: | 100x32mm |
4 اینچ ضد آب نایلون پیچ پیچ سوراخ چرخان سر متوسط 304SS چرخان قفل کننده
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 4 اینچ ضد آب نایلون پیچ پیچ سوراخ چرخان سر متوسط 304SS چرخان قفل کننده |
|---|---|
| سبک:: | قفل سوراخ پیچ و مهره pa 304ss |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ ساده |
قفل کف صنعتی انتخاب سازگار با محیط زیست برای مدیریت انبار شما
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| نوع: | چرخشی |
پنل چرخ صاف کار سبک رولر صفحه فولادی خانه کل قفل ترمز -20 تا 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
5x2 اینچ 506LBS صفحه ورق چرخ دار قفل چرخ بلبرینگ
| نام محصول: | WBD عرضه 5x2 اینچ 506LBS ظرفیت خاکستری چرخان قفل TPR صفحه ورق های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل کناری 5 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخهای گردان قفلشونده سنگینکار برای محیطها و کاربردهای پرتقاضا
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
ارتفاع کلی 2 تا 12 اینچ چرخ های سنگین زینک پوشانده شده پودر پوشانده شده فولاد ضد زنگ چرخ های صنعتی بار سنگین
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |

