همه محصولات
کلید واژه ها [ 5 steel floor lock casters ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
990LBS ظرفیت 6 اینچ PU Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters
| نام محصول: | 990LBS ظرفیت 6 اینچ چرخ چرخ PU سبز قفل کننده چرخ های سنگین و بی صدا برای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل گردان 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
8x2 اینچ چدن 300 کیلوگرم ظرفیت توخالی قفل گردان قفل های سنگین
| نام محصول: | YLcaster عمده فروشی 8 2 2 اینچ نقره ای چدنی 300 کیلوگرمی 300 کیلوگرم با ظرفیت بالا چرخ توخالی قفل چر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی قفل کن بزرگ چرخ |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
کاستورهای TPR خاکستری ساقه ی چرخان چرخشی کامل قفل چرخ نرم
| نام محصول: | 3 اینچ چرخ نرم کل قفل چرخشی ساقه رزوه ای چرخان TPR Light Duty Casters فروش عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک ترمز ساقه ای |
| مواد براکت:: | فولاد فشرده |
چرخ دنده ای چرخ گردان مقاوم در برابر حرارت سیاه 5 اینچ
| نام محصول: | 5 اینچ سنگین ورق چرخ سیاه و سفید صفحه گردان مقاوم در برابر حرارت |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان 5 اینچی مقاوم در برابر حرارت |
| قطر چرخ:: | 5 اینچ |
300 کیلوگرم کمپکت چرخش لامپ ستون مانع قفل با ارتفاع 151mm کشش
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| مواد چرخ: | فولاد |
چرخ چرخ سبز 300 کیلوگرم ظرفیت حمل چرخ فولاد گالوانیزه 151 میلی متر ارتفاع برای مبلمان
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
| رنگ: | سبز |
چرخهای گردان بیشتر محصولات با جنس چرخ فولادی و اندازه صفحه بالایی 100*100*85*85
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| مواد چرخ: | فولاد |
لوله های فولادی خاکستری خفیف کل قفل چرخش 19-24mm چرخ صاف -20 تا 100.C
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |
کاستورهای ساقه رزوه دار قفل کننده 50 میلی متری OEM بدون بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای لاستیکی مشکی 50 میلیمتری YLcaster OEM با رزوه قفل کننده سبک |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفل کننده لاستیکی ساقه رزوه ای |
| سایز چرخ:: | 50 میلی متر |
چرخهای PU 2 اینچی ساقه رزوهدار چرخان قفل کناری قرمز چرخهای چرخدار نورانی
| نام محصول: | WBD لوازم 2 اینچی چرخهای PU چرخهای رزوهدار ساقه رزوهدار روشن، چرخهای چرخدار قفل جانبی رنگ قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پوکی ساقه سبک |
| سایز چرخ:: | 2" |

