همه محصولات
کلید واژه ها [ 5 steel floor lock casters ] همخوانی داشتن 184 محصولات.
چرخ های پلی اورتان هسته توخالی 4 اینچی نارنجی سیاه چرخ چرخان قفل کننده
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
کار سنگین سبز فولاد گالوانیزه ارتفاع بار چرخش 148mm Casters صنعتی گواهینامه ایزو
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | چرخشی |
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
گالوانیزه پوشش داده شده بیشتر محصولات صفحه بالا اندازه 100 * 100 * 85 * 85 فولاد چرخ مواد برای عملکرد
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| نوع: | چرخشی |
چرخ های فولادی سبز گالوانیزه بلند کردن جک های بالا ظرفیت بار 300 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
چرخهای فولادی بالابرنده جک بالابرنده صاف و آسان با عملکرد چرخشی
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| نوع: | چرخشی |
بلند کردن سریع و آسان با مواد چرخ فولاد سبز بلند کردن جک بالا
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
چرخهای فولادی با صفحه بالایی به ابعاد 100*100*85*85، محصولات بیشتر برای کاربردهای سنگین
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| نوع: | چرخشی |
صنعتی محصولات بیشتر ارتفاع بار 148/176/204/248mm فولاد چرخ مواد و گزینه های بیشتر
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
قطعات فولادی نصب شده با محور چرخ پلاستیکی کاملاً قفل شده / ترمز قفل چرخدار
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
نوع چسباندن صفحه، چرخ های کار سبک برای محدوده دمای -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ ساده |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |

