همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] همخوانی داشتن 283 محصولات.
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
ظرفیت بار تا 837 پوند چرخ های سنگین با طول کلی 144 میلی متر و مرکز چرخ آهنی برای جابجایی بارهای سنگین
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
رولر های سنگین با براکت رنگ آمیزی برای صنایع صنعتی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |
چرخ های پیشانی فلز پلی اورتان برای بار سنگین چرخ های سیاه صفحه نصب شده
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
837 پوند ظرفیت چرخ چرخ صنعتی زنک رنگ آمیزی بروکت سطح درمان کار سنگین حمل و نقل دوام چرخ چرخ چرخ
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
100 میلی متری چرخ های سنگین قرمز با مواد چرخ پلی اورتان 837 پوند بار
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخ های سنگین قرمز با مرکز چرخ آهن 837 پوند ظرفیت حمل
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ صنعتی قرمز با دو بال بیئرینگ زنک رنگ 837 پوند ظرفیت چرخ
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
837 پوند ظرفیت چرخ های سنگین کار چرخ دار مواد پلی اورتان دو دسته ی چرخ دار ظرفیت بار سنگین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |

