همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
حمل و نقل موثری از وسایل سنگین یا سنگین با پلتفرم تاشو از فولاد 15 کیلوگرم
| برتری: | قابل حمل |
|---|---|
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
| نوع دسته: | قابل تاشو |
ماشین چرخ دار با چرخ های چرخ دار TPR / PU
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
| Trolley Type: | Platform Trolley |
پلت فرم چرخ دار قابل تاشو برای دستکاری مواد ایمن و پایدار
| نوع چرخ: | چرخ TPR/PU |
|---|---|
| وزن: | 15 کیلوگرم |
| ارتفاع کل: | 90 سانتی متر |
تراش پلتفرم رنگی ارتفاع کل 90 سانتی متر برای حمل و نقل آسان
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| نوع چرخ دستی: | ماشين پلتفرم |
350 کیلوگرم ظرفیت کارتریج بسته از 4 طراحی شده برای کارتن های صنعتی و جابجایی تجهیزات تضمین دوام طولانی مدت
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
3-6 چرخ تراشه حمل و نقل قابل تاشو پلت فرم تراک با 90 سانتی متر ارتفاع و 300-500kg ظرفیت
| ارتفاع کل: | 90 سانتی متر |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
80 کیلوگرم بارگیری 125 میلی متر کاستورهای متوسط با پوشش گرد و غبار
| نام محصول: | 125 میلی متر بلبرینگ تک ورق ورق پی وی سی متوسط کاستور با پوشش گرد و غبار |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای متوسط با روکش گرد و غبار |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
300 کیلوگرم واگن برقی پلت فرم تاشو آبی
| نام محصول:: | 900x600mm سایز 300kg ظرفیت پلاستیکی آبی چرخ دستی تاشو برای انبار |
|---|---|
| مواد:: | پلاستیک |
| شماره چرخ:: | چهار چرخ |
چرخهای چرخ دستی کوچک پلاستیکی مشکی 60 میلیمتری M8 چرخاننده ساقه رزوهدار جامد چرخهای چرخ دستی مواد غذایی سازنده YLcaster
| نام محصول:: | چرخهای چرخ دستی کوچک پلاستیکی مشکی 60 میلیمتری M8 چرخاننده ساقه رزوهدار جامد چرخهای چرخ دستی موا |
|---|---|
| جنس چرخ:: | پلاستیک |
| نوع:: | چرخ گاری های غذا |

