همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
چرخهای چرخدار چرخدار سنگین 100x50 میلیمتر چرخهای صفحه چرخشی 4 اینچی، لاستیک هستهای آهنی مشکی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار چرخدار 4 اینچی 100x50mm |
|---|---|
| سبک:: | کاستور لاستیکی آهنی 100 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
3-8 اینچ سنگین وظیفه Threaded ساقه Trolley چرخ Caster با ظرفیت بارگذاری 200-500kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ چرخ ماشین سنگین با چرخ / سفت / قفل کردن
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| استفاده: | چرخ دستی |
چرخ های ماشین سواری سنگین با 2.5 بولت سوراخ فاصله لاستیک / نایلون چرخ دار / سفت
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| فاصله سوراخ پیچ: | 2.5 اینچ |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ارتفاع کل قفل ترمز نوع 3 تن سنگین وظیفه PU چرخ caster برای کاربردهای صنعتی سنگین وظیفه
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
چرخ های 6 اینچی سنگین و جامد سفید 500 کیلوگرمی با نایلون چرخ های چرخ دار OEM چین
| نام محصول: | چرخ های 6 اینچی سنگین و جامد سفید 500 کیلوگرمی با نایلون چرخ های چرخ دار OEM چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین نایلونی جامد |
| جنس چرخ:: | نایلون |
چرخ 1100LBS ظرفیت 200 میلی متر مقاوم در برابر حرارت مقاوم در برابر حرارت سنگین
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 1100LBS ظرفیت سنگین چرخ صنعتی 200 میلی متر سخت گیر مقاوم در برابر حرارت چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مقاوم در برابر حرارت 200 میلیمتر |
| ظرفیت بار:: | 1100LBS |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

