همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
OEM Zinc Painted 4 Inch 660LBS Loaded Rigid Phenolic Wheel Wheel
| نام محصول: | YLcaster OEM 4 اینچ Phenolic Wheel 660LBS Capacity Rigid Heast Resistors Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مقاوم در برابر حرارت 4 اینچ |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ |
200 میلی متر قطر 300 کیلوگرم ظرفیت چرخ های چرخ دستی چرخ فلزی چدنی
| نام محصول: | WBD چرخ کالسکه بزرگ 200 میلی متر قطر 300 کیلوگرم ظرفیت بار را تامین می کند کاستورهای سفت و سخت چدنی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت آهنی 200 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 20 سانتی متر |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
کاستورهای 5 اینچی پی وی سی توخالی چرخ دستی با ورق صلب با وظیفه متوسط
| نام محصول: | چرخ های چرخ دستی با هسته توخالی مشکی 5 اینچی پی وی سی مشکی ورق صلب چرخ های چرخ دار صنعتی ارائه دهندگ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پی وی سی مشکی متوسط |
| رنگ چرخ:: | سیاه |
چرخ های فولادی 100-300 کیلوگرم ظرفیت بار با 3-8 چرخ لاستیکی
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

