همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
ماشین پلی استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل استیل
| نوع: | چرخ گردان |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| استفاده: | حمل و نقل اقلام سنگین یا حجیم |
چرخهای مبلمان دوستدار محیط زیست، چرخهای صندلی اداری برای حرکت سازگار با محیط زیست
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
بدون علامت گذاری چرخ های سنگین آهنی PU
| نام محصول: | کاستورهای فولادی قرمز رنگ آهنی دوبل یاطاقان 150 میلی متری ورق بالایی برای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان |
| رنگ چرخ:: | قرمز + نقره ای |
نارنجی 5 اینچی 660 پوند بارگیری فولادهای ضد زنگ پوشیدنی پوشیدنی
| نام محصول: | 5 اینچ 660 پوند صفحه بالا ثابت چرخان نارنجی آلومینیوم pu 304 فولاد ضد زنگ کاستورهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فولادی ضد زنگ آلومینیومی pu |
| رنگ چرخ:: | نارنجی+PU |
کاستورهای چرخشی 6 اینچی سنگین با بلبرینگ چرخ پلاستیکی سفید
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6 اینچی سنگین با چرخهای پلاستیکی سفید |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین PP |
| جنس چرخ:: | پلاستیک |
کامیون حمل و نقل تاشو با چرخ چرخ 70 کیلوگرم ظرفیت برای صنعت
| نوع: | چرخ گردان |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
| ارتفاع کل: | 90 سانتی متر |
چرخهای بلبرینگدار با پایه برای مبلمان کابینتهای کوچک در چرخ دستیها و محفظهها
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
90-135kg ظرفیت کار سبک با ارتفاع کلی 4.5 اینچ
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
90-135kg Capacity Round Shape Light Duty Casters with Tread Type and Capacity
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Load Capacity: | 500 Lbs |

