همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
837 پوند چرخ های سنگین با مرکز آهن چرخ های پلی اورتان دو بال
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
چرخ های صنعتی با پیچ و سوراخ با طراحی سنگین و مرکز چرخ آهنین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
1-4 اینچ عرض پیچ چرخ های صنعتی برای محدوده دما تا 300 درجه فارنهایت
| مواد: | فولاد / آلومینیوم / پلاستیک / لاستیک |
|---|---|
| قطر چرخ: | 2-12 اینچ |
| ظرفیت بار: | تا 5000 پوند |
ماشین آلات صنعتی سنگین با حامل توپ با ظرفیت بارگذاری بالا دوام
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ آهن مرکز چرخ های سنگین وظیفه قرمز ظرفیت حمل تا 837 پوند برای بارهای سنگین
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
ماشین آلات سنگین پولیوریتان با سطح براکت روی زینک رنگ شده برای ماشین آلات
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
رولر های سنگین با براکت رنگ آمیزی برای صنایع صنعتی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |

